Septyni patarimai, kaip pasiekti savo svajonių namų dizainą su biudžetu

Sukurti svajonių namus gali būti nelengva užduotis. Sunku žinoti, nuo ko pradėti, o dar sunkiau išsiaiškinti, kaip tai padaryti nesugadinant biudžeto. Tačiau pasitelkus šiek tiek planavimo, kūrybiškumo ir žinių, galima sukurti gražius, jaukius ir unikalius namus nesugadinant banko. Pateikiame septynis patarimus, kurie padės jums pasiekti svajonių namų dizainą turint biudžetą. Yra daugybė būdų, kaip susikurti savo svajonių namus neišleidžiant nė cento – nuo apsipirkimo iš antrų rankų iki “pasidaryk pats” dekoravimo projektų. Pasitelkę šiek tiek kantrybės ir sunkaus darbo, galite sukurti gražius ir biudžetui draugiškus namus, kuriais galėsite didžiuotis.

Nustatykite biudžetą ir jo laikykitės

Vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos turėtumėte padaryti projektuodami namus, yra nustatyti biudžetą. Tai gali būti sunku, ypač jei nežinote, kiek kainuos jūsų naujieji namai. Projektuojant ir statant namą atsižvelgiama į daugybę veiksnių, todėl sunku nustatyti tikslią sumą. Kad įsivaizduotumėte, kiek jums reikės, pradėkite nuo savo norimo namo kainos tyrimo. Taip pat galite pasikalbėti su statybininkais ir architektais, kad tiksliai įsivaizduotumėte, kiek kainuos jūsų namas. Įsivaizduodami, kiek kainuos jūsų namas, galite nustatyti biudžetą. Tai galite padaryti kaip tik norite. Vieni mėgsta viską užsirašyti į sąsiuvinį, kiti renkasi skaičiuoklę. Namu-projektai.com Kad ir kokį metodą pasirinktumėte, įsitikinkite, kad laikotės plano. Įsitikinkite, kad turite lėšų nenumatytiems atvejams, jei išlaidos viršytų biudžetą, ir nepamirškite atsižvelgti į papildomus dalykus, pavyzdžiui, baldus ir dekoracijas. Taip pat pravartu turėti atskirą fondą bet kokiam remontui.

Kūrybiškai naudokite baldus

Kai kalbama apie namų dekorą, baldai yra didelė prekė, kuri gali lengvai pažeisti jūsų biudžetą. Tačiau yra daugybė būdų, kaip galite kūrybiškai naudoti baldus ir sutaupyti pinigų. Vienas iš geriausių būdų kūrybiškai rinktis baldus – apsipirkti naudotų baldų parduotuvėse. Naudotų baldų parduotuvės gali būti puiki vieta pirkti baldus, nes galėsite rasti unikalių baldų už dalį naujų baldų kainos. Jei jums pasiseks, galbūt net pavyks rasti vienetinių baldų. Dar vienas būdas kūrybiškai panaudoti baldus – juos perdaryti. Yra daugybė būdų, kaip perdažyti baldų elementus, kad išgautumėte norimą išvaizdą neišleisdami daug pinigų. Jei jums trūksta vietos, galite apsvarstyti galimybę įsigyti išskleidžiamą lovą. Tačiau jei turite vietos, galbūt geriau įsigyti futoną. Futonai gali būti lengvai sulankstomi, kai jų nenaudojate, todėl jie užima daug mažiau vietos. Kitas variantas – sofa lova, kurioje sofa sujungta su lova. Tai ypač naudinga, jei turite vaikų arba planuojate, kad pas jus dažnai lankysis svečiai. Baldus taip pat galite naudoti taip, kaip jie iš pradžių nebuvo skirti. Pavyzdžiui, pufus galite naudoti kaip staliukus arba kėdes kaip kavos staliukus.

Investuokite į nesenstančius daiktus

Lengva pasinerti į namų dekoravimo jaudulį. Tačiau kalbant apie dekorą, geriau pasilikti prie nesenstančių daiktų. Kai kurie daiktai, pavyzdžiui, tapetai ir tam tikri baldai, po kelerių metų išeis iš mados. Todėl svarbu investuoti į nesenstančius daiktus. Kai kalbama apie baldus, apsvarstykite galimybę investuoti į medinius arba metalinius baldus. Mediniai baldai gali tarnauti visą gyvenimą, o metaliniai baldai greičiausiai niekada neišeis iš mados. Medinius baldus, palyginti su metaliniais, senstant taip pat daug lengviau perdažyti. Jei ieškote sienų dekoracijų, puiki investicija – metaliniai sienų paveikslai. Metalo sienų menas taip pat yra labai universalus. Laikas nuo laiko keisdami kūrinius galite lengvai keisti savo įvaizdį. Dar viena puiki investicija yra apšvietimas. Geras apšvietimas gali visiškai pakeisti jūsų kambario išvaizdą ir pojūtį. Jei turite ribotą biudžetą, apsvarstykite galimybę investuoti į paprastus šviestuvus. Venkite bet ko, kas pernelyg madinga. Vietoj to rinkitės klasikinio dizaino šviestuvus, kurie daugelį metų derės prie jūsų namų.

Ieškokite “pasidaryk pats” sprendimų

Yra daugybė būdų, kaip sukurti gražų, unikalų ir biudžetui draugišką namų dekorą, nesugriaunant banko. Vienas geriausių būdų sutaupyti pinigų kuriant namų dizainą – ieškoti “pasidaryk pats” sprendimų. Dekoruodami namus neprivalote išleisti daug pinigų, kad sukurtumėte stulbinantį ir unikalų dizainą. Daugelį namų dekoro elementų galite lengvai pasidaryti patys. Pavyzdžiui, apsvarstykite galimybę nudažyti seną baldą, kad sukurtumėte nuostabų ir unikalų kavos staliuką. Jei ieškote būdo, kaip namams suteikti spalvų, apsvarstykite galimybę nudažyti sieną. Sienų dažymas yra paprastas ir nebrangus būdas sukurti nuostabų namų dizainą. Kitas paprastas ir nebrangus “pasidaryk pats” projektas – dekoracijų kūrimas iš daiktų, kurių jau turite namuose. Pavyzdžiui, nedidelius daiktus, pavyzdžiui, knygas, galite naudoti kaip dekoracijas ant lentynų ir stalų. Taip pat galite iš naujo panaudoti namų apyvokos daiktus, pavyzdžiui, stiklainius, kad sukurtumėte stulbinančias namų dekoracijas.

Suteikite savo namų dekorui asmeniškumo

Dažna klaida, kurią žmonės daro kurdami savo namus, yra bandymas sukurti pernelyg bendrą erdvę. Dėl per daug bendro dizaino jūsų namai gali tapti šalti ir nejaukūs. Vietoj to ieškokite būdų, kaip į namų dizainą įnešti asmeniškumo. Pavyzdžiui, namuose galite eksponuoti meno kūrinius. Menas – puikus būdas suteikti kambariui asmeniškumo ir priversti jį jaustis jaukiau. Jei neturite pakankamai vietos ant sienų, kad galėtumėte eksponuoti visus mėgstamus kūrinius, galite naudoti sienų lipdukus ir klijuoti juos ant sienų. Kitas būdas suteikti namams asmeniškumo – apšviesti erdvę. Geras apšvietimas gali labai pakeisti jūsų namų atmosferą. Jei turite ribotą biudžetą, apsvarstykite galimybę namus apšviesti žvakėmis ir lempomis. Žvakės ir kaitrinės lempos yra puikus būdas sukurti jaukią atmosferą namuose nesugriaunant banko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *